Cześć!

Nazywam się Magda i na co dzień zajmuję się testowaniem oprogramowania, co sprawia mi niemałą frajdę. Moja droga do testowania nie była wprawdzie długa, ale też niezbyt prosta – możesz o niej przeczytać w pierwszym wpisie na tym blogu. Lubię moją pracę do tego stopnia, że gdy zaczynam o niej rozmawiać, to „testowanie” odmieniam przez wszystkie przypadki. Szybko więc pewnie zauważysz, że zdarza mi się przeciągać wpisy.

Dobrze czuję się w metodach zwinnych. Choć zdarzało mi się niejednokrotnie wątpić w skuteczność Scruma, to dziś jestem jego entuzjastką. Ale też wiem, że ten framework nie jest jedynym słusznym podejściem.

Oczywiście nie samym testowaniem żyję. W wolnych chwilach pochłaniam ogromne ilości książek (co z reszta znalazło swoje odbicie w serii CzytanQA), zwłaszcza literatury faktu. Bieganie pozwala mi trzymać zarówno formę, jak i rónowagę – nie ma takiego problemu, którego nie da się rozwiązać biegając 🙂 O tej pasji też z resztą już pisałam. Dużo też podróżuję, starając się jak najczęściej odwiedzać nowe miejsca.

We wrześniu 2017 roku stworzyłam tego bloga, aby móc jeszcze więcej nawijać o tym, co tak bardzo lubię (: Zapraszam więc do lektury. I pamiętaj – JAKOŚĆ TO BĘDZIE 🙂

Pin It on Pinterest