Nowe wyzwanie – Full Stack… Developer…?

1 kwietnia 2018 | Słowotok, czyli felietony

Dzisiejszy wpis będzie trochę prywatą, w dodatku niezbyt długą, ale od Święta każdemu się należy. Już od jakiegoś czasu wspominam na blogu, że sporo zmian się szykuje w moim życiu zawodowym. Oznacza to ni mniej, ni więcej tylko zmianę pracy, którą techniczne rzecz biorąc zaczynam… dzisiaj.

Tak mi się trafiło, że dostałam pracę w firmie, która ma bardzo elastyczne podejście do nazywania stanowisk. I choć niektórym może wydawać się to zabawne, to na fali wszystkich „PHP Ninja”, „Coding Dojo” czy „Java Soldier” pozwolono mi samodzielnie wybrać nazwę mojego stanowiska. A ja bardzo lubię (jak z resztą pewnie wielu z Was) wyszukiwać rozwiązania w Internecie. Najczęściej oczywiście trafiam na stackoverflow.com więc wybrałam… tak, tak – „Full StackOverflow Developer”.

A co Wy myślicie o takim nowoczesnym i liberalnym podejściu do nazywania stanowisk? Jak nazwalibyście własne stanowisko, gdybyście mogli? 🙂

Tak jak wspominałam – dzisiaj króciutko 🙂 Ale przy tej okazji życzę Wam spokojnych, pozbawionych bugów Świąt Wielkanocnych! 🙂

Ten wpis ma charakter humorystyczny. Zanim weźmiesz wszystko na poważnie spójrz na datę publikacji 🙂

Najnowsze wpisy

Quality Excites 2019

Wczoraj zakończyła się 8. edycja konferencji Quality Excites, w ramach której miałam okazję prowadzić panel dyskusyjny. Wnioski z dyskusji umieszczę tutaj wkrótce, a dziś zachęcam Was do przeczytania podsumowania moich wrażeń z tego wydarzenia.

test:fest 2019 – podsumowanie

Czas na recenzję Test:fest – bez wątpienia jednego z bardziej rozpoznawalnych testerskich wydarzeń w Polsce.

Quality Meetup #19 – podsumowanie

Już ponad miesiąc minął, odkąd wystąpiłam na Quality Meetup ze swoją prezentacją poświęconą błędom poznawczym. A jeszcze więcej od ostatniego wpisu na blogu. Czas najwyższy więc na dobre wyjść ze snu zimowego i zacząć nadrabiać.

Pin It on Pinterest

Podoba Ci się wpis?

Podziel się ze znajomymi!